Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu (Łódź, cała Polska)

Moim Klientem jest wypożyczalnia aut sportowych i luksusowych.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem strategii, planów i przyszłości firmy;
  • Prowadzenie badań rynku, analizowanie upodobań określonych grup docelowych;
  • Weryfikowanie wyników sprzedaży firmy, modyfikowaniu strategii finansowej i marketingowej pod kątem bieżących zmian wewnątrz firmy i poza jej obrębem;
  • Tworzenie struktur personalnych opartych na planach rozwojowych firmy;
  • Udział w eventach branżowych, pozyskiwanie klientów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia lub marketing lub zarządzanie);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. bardzo dobrym;
  • Znajomość branży motoryzacyjnej (wynajem samochodów luksusowych);
  • Umiejętność zarządzania ludźmi;
  • Świadomość budżetowa

Oferta:

  • Miejsce pracy: Łódź oraz cała Polska (możliwość częściowej pracy zdalnej);
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza;
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia