Finance & HR Manager (Warszawa)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ścisłą współpracę z Zarządem w obszarze finansowo-kadrowym.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca kontrola i analiza przychodów oraz kosztów prowadzenia działalności
  • Tworzenie budżetów, prognoz finansowych oraz kontrola ich wykonania
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych oraz analiz finansowych
  • Rozliczanie projektów
  • Dbałość o poprawność dokumentacji kadrowo-finansowej spółki
  • Zbieranie i przekazywanie danych HR do zewnętrznej firmy kadrowo-płacowej
  • Przeprowadzanie procesu rekrutacji nowych pracowników
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, inne absencje)
  • Wsparcie zarządu w sprawach operacyjnych w szczególności finansowo-kadrowych
  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu kadrowo-księgowego w Spółce zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi
  • Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo-rachunkowym

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w tym Excela
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Szerokie możliwości rozwoju kompetencji w nowo tworzonym dziale
  • Możliwość pracy w obszarze nowych technologii
  • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie pakietu sportowego
  • Dofinansowanie lekcji języka angielskiego