Główna Księgowa / Główny Księgowy (Warszawa Żoliborz)

Polski firma o profilu handlowym, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Głównej/ego Księgowej/ego. Firma mieści się na Żoliborzu, niedaleko stacji metra. Zatrudnienie firmy to kilkanaście osób, a dział księgowości stanowią dwie osoby.

Główne zadania

  •     przygotowywanie deklaracji vat, cit
  •     księgowanie listy płac oraz wyciągów bankowych
  •     przygotowywanie raportów NBP, GUS
  •     sporządzanie sprawozdania finansowego
  •     przygotowywanie dokumentacji do analiz bankowych
  •     potwierdzenia sald z klientami / dostawcami
  •     inwentaryzacja środków trwałych
  •     księgowanie faktur
  •     nadzór nad pracownikiem księgowości / zastępstwo w czasie nieobecności

Wymagania

  •     5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  •     komunikatywna znajomość języka angielskiego
  •     znajomość systemów księgowych, dodatkowy atut znajomość systemu Navision
  •     bardzo dobra znajomość systemu excel
  •     wysoka komunikatywność i chęć współpracy w zespole

Oferujemy

  •     bardzo dobrą lokalizacja biura
  •     pracę w małej, kilkunastoosobowej firmie
  •     duża stabilizacja i możliwość rozwoju wraz z firmą
  •     dostęp do szkoleń