Główna Księgowa / Główny Księgowy (Warszawa Centrum)

Polski oddział niemieckiej firmy o profilu finansowym, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Głównej/ego Księgowej/ego. Firma mieści się w centrum Warszawy w nowoczesnym biurowcu, bardzo blisko stacji metra. Zatrudnienie polskiego oddziału to kilkanaście osób, a dział księgowości stanowią dwie osoby.

Główne zadania

  • przygotowywanie deklaracji VAT-7, VAT-UE, VAT-27, CIT-2
  • księgowanie listy płac oraz wyciągów bankowych
  • przygotowywanie raportów do NBP, GUS
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów
  • przygotowywanie transfer pricing documentation
  • sporządzanie sprawozdania finansowego
  • przygotowanie pakietu konsolidacyjnego
  • przygotowywanie dokumentacji do analiz bankowych
  • potwierdzenia sald z klientami / dostawcami
  • inwentaryzacja środków trwałych
  • księgowanie fv zakupu (krajowe, zagr., OPEX, fv wewnętrzne)
  • nadzór nad pracownikiem księgowości / zastępstwo w czasie nieobecności

Wymagania

  • 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość niemieckiego
  • znajomość systemów księgowych, dodatkowy atut znajomość systemu Navision
  • bardzo dobra znajomość systemu excel
  • nastawienie na innowacje i chęć udziału w nowych projektach
  • wysoka komunikatywność i chęć współpracy w zespole

Oferujemy

  • lokalizacja biura w ścisłym centrum, blisko stacji metra
  • pracę w małej, kilkunastoosobowej firmie
  • duża stabilizacja i możliwość rozwoju wraz z firmą
  • dostęp do szkoleń