Inżynier Projektu/Doradca Techniczny Obróbki Blach (Warszawa, Konotopa)

Dla firmy, która oferuje kompleksowe usługi, od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych, poprzez projektowanie i opracowanie technologii, wykonanie serii prototypowej do wdrożenia seryjnej produkcji obudów, łącznie z wykonaniem pokryć galwanicznych, lakierniczych oraz sitodruku. Firma stosuje najnowocześniejsze technologie (maszyn AMADA i TRUMPF) w zakresie obróbki blach, które umożliwiają ciągły rozwój firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Zadania:

  • Wsparcie techniczne,
  • Współpraca z klientem w zakresie zapytań ofertowych oraz zwiększania wolumenu sprzedaży,
  • Kreatywność technologiczna,
  • Wykonywanie ofert, kalkulacji realizowane na bazie współpracy z programistami,
  • Współudział w działaniach marketingowych mających  na celu zwiększenie, rozpoznawalność marki wśród potencjalnych Klientów,
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wymagane doświadczenie z branży obróbki blachy
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Proaktywne podejście do zadań

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Konkurencyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy