Kierownik Produkcji i Realizacji Inwestycji // Lesznowola k. Piaseczna

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie pracą zespołu produkcji oraz realizacji inwestycji
  • Monitorowanie postępu realizacji zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej pod bieżącą produkcje
  • Ciągłe doskonalenie procesów
  • Rozwiązywanie problemów
  • Zapewnienia bezpiecznych warunków pracy
  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Raportowanie wyników
  • Nasze wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe w kierowaniu zespołem produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość przepisów BHP oraz prawa pracy
  • Znajomość nowoczesnych metod rozwoju produkcji (5S, Kaizen, Lean Manufacturing)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Inicjatywa i otwartość na zmiany
  • Znajomość MS Office

Mile widziane

  • Znajomość SAP, Navision

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kwartalny system premiowy
  • Telefon służbowy oraz laptop
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym
  • Dogodny system pracy