Kierownik Projektu Sprzedaży i Wynajmu Samochodów Elektrycznych (Warszawa)

Kierownik Projektu Sprzedaży i Wynajmu Samochodów Elektrycznych

Zadania:

  • prowadzenie projektów związanych ze sprzedażą samochodów osobowych elektrycznych (sprzedaż B2B)
  • koordynacja działań w zakresie przygotowania poszczególnych etapów projektu
  • dbałość o wdrożenie i realizację kontraktów handlowych, w tym logistyki dostaw
  • współpraca z klientem pod kątem wymagań, dokumentacji technicznej, specyfikacji, etc
  • współpracę z innymi działami w zakresie realizacji ustalonych celów

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej
  • wykształcenie wyższe magisterskie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową
  • umiejętność prowadzenia projektów
  • mile widziane zainteresowania związane z motoryzacją
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • współpraca i innowacyjność w realizacji zadań
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej organizacji, w bardzo niewielkim zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • dużą swobodę i samodzielność w działaniu