Kontroler finansowy produkcji (Warszawa)

Zakres obowiązków

  • Raportowanie zarządcze kosztów produkcji.
  • Nadzór nad kalkulacją standardowego COGS oraz ceny transferowej.
  • Realizowanie procedury zamknięcia miesiąca.
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy.
  • Analiza wykonania i kontrola w porównaniu do budżetu kosztów stałych produkcji oraz kosztów SG&A.
  • Organizowanie aktualizacji prognoz finansowych dla pionu produkcji.
  • Budowanie nowych narzędzi do budżetowania oraz analizy kosztów.
  • Analiza finansowa i kontrola realizacji planów inwestycyjnych.
  • Nadzór organizacyjny nad pracą działu księgowości.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów.
  • Min 3 letnie doświadczenie w controllingu produkcyjnym.
  • Znajomość modułu Materials Management w SAP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.
  • Proaktywne podejście do realizacji zadań.
  • Zorientowanie na cele i osiąganie wyników.
  • Wysokie kompetencje interpersonalne.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel.

Oferujemy

  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Kulturę pracy opartą o współpracę, szacunek, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Realną możliwość wprowadzania własnych pomysłów.
  • Prywatną opiekę medyczną (pakiet premium w medicover).
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie karty sportowej.