Księgowa/Księgowy (Warszawa, Centrum)

Dla niemieckiej firmy zlokalizowanej w ścisłym centrum poszukuję osoby do zespołu księgowego. Praca w 3-osobowym zespole, w firmie o profilu usługowym.

Zadania:

  • Księgowanie faktur zakupowych (krajowe, zagr., OPEX, fv wewnętrzne)
  • przygotowywanie raportów do NBP, GUS
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów
  • pomoc przy miesięcznym raportowaniu
  • przygotowywanie dokumentacji do analiz bankowych
  • potwierdzenia sald z klientami / dostawcami
  • inwentaryzacja środków trwałych
  • kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem ich poprawności
  • obsługa korespondencji w zakresie księgowym

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w dziale księgowym
  • nastawienie na innowacje i chęć udziału w nowych projektach
  • wysoka komunikatywność i chęć współpracy w zespole
  • znajomość systemów księgowych, dodatkowy atut znajomość systemu Navision
  • dobra znajomość systemu Excel

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w małym zespole księgowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace
  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy