Manager Sprzedaży (okolice Warszawy)

Zadania:

  • Tworzenie i realizowanie strategii sprzedaży, planu sprzedaży i opieka oraz obsługa kluczowych klientów spółki, pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami
  • Kształtowanie polityki cenowej spółki oraz przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • Koordynacja realizacji umów z kluczowymi klientami
  • Raportowanie i ścisła współpraca z zarządem
  • Monitorowanie rynku w celu zwiększenia sprzedaży produktów firmy
  • Realizacja planów i celów krótko-, długoterminowych dotyczących przyjętych założeń strategicznych w zakresie działań handlowych

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży, najlepiej w branży przemysłowej (branża opakowania//tektura falista)
  • Znajomość rynku kluczowych klientów dla branży opakowaniowej
  • Zorientowanie na klienta
  • Systematyczność i zorientowanie na wynik
  • Umiejętności komunikacyjne i wysoki poziom motywacji własnej

Oferujemy:

  • Pracę w zmotywowanym zespole rozwijającej się firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon)
  • Możliwość pracy hybrydowej