Młodszy Kierownik Marki (Warszawa)

Międzynarodowa firma produkcyjna, 3 zakłady na terenie Polski, główna siedziba zlokalizowana w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko Młodszego Kierownika Marki. Osoba raportująca do Senior Brand Managera.

Główne zadania:

  • Aktywny udział w opracowywaniu i egzekwowaniu szczegółowych planów marketingowych na powierzone marki w ramach uzgodnionych budżetów marketingowych
  • Analizowanie rynku, konsumenta, rekomendacja kierunków rozwoju
  • Egzekwowanie i kontrolowanie realizacji zaplanowanych działań
  • Inicjowanie sposobów komunikacji w ramach zarządzanych marek, kanału sprzedaży czy komunikacji

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • 3-4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Analityczne myślenie
  • Mile widziane doświadczenie w dziale sprzedaży lub trade marketingu

Oferujemy:

  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę
  • Kulturę pracy opartą o współpracę, szacunek, nastawienie na rezultat, nastawienie na klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Realną możliwość wprowadzania własnych pomysłów
  • Prywatną opiekę medyczną (pakiet premium w medicover)
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie karty sportowej