Programista Maszyn CNC (Warszawa, Konotopa)

Firma, która oferuje kompleksowe usługi, od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych, poprzez projektowanie i opracowanie technologii, wykonanie serii prototypowej do wdrożenia seryjnej produkcji obudów, łącznie z wykonaniem pokryć galwanicznych, lakierniczych oraz sitodruku. Firma stosuje najnowocześniejsze technologie (maszyn AMADA i TRUMPF) w zakresie obróbki blach, które umożliwiają ciągły rozwój firmy na rynku krajowym i zagranicznym.

Zadania:

  • Programowanie maszyn CNC w programie typu CAD/CAM
  • Projektowanie detali do gięcia na prasie krawędziowej
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM
  • Analiza / weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów- wykonania detali w zakresie obróbki blachy
  • Opracowanie kalkulacji i wycen detali do obróbki
  • Dobór narzędzi i oprzyrządowania technologicznego
  • Wdrażanie nowych uruchomień
  • Optymalizacja procesu produkcji
  • Dbanie o redukcję czasów set-upów oraz cykli produkcji
  • Współpraca z zespołem produkcji oraz kadrą kierowniczą
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i jakościowych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Wymagane doświadczenie w programowaniu maszyn Trumpf minim. rok
  • Umiejętność rysowania CAD 2D,3D
  • Znajomość programów typu CAD/CAM (najlepiej TruTops, Metalix lub podobnych)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość Solid Works

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Konkurencyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy