Serwisant (wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie)

Firma, dla której pracuję świadczy usługi w zakresie budowania biogazowni rolniczych w Polsce. Są to obiekty, które pomagają zagospodarować odpady produkcyjne na miejscu ich powstawania. Praca opiera się na kooperacji pięciu wyspecjalizowanych zespołów. Obsługują one każdy aspekt procesu modernizacji energetycznej, budowy infrastruktury instalacyjno-sanitarnej i procesów technologicznych z wykorzystaniem OZE.  Firma posiada własny zespół wykonawczy, który projektuje, instaluje, wdraża i serwisuje. Pracują z najlepszymi producentami w branży, na bazie sprawdzonych, ale nowatorskich technologii. Współdziałają ze światem nauki, prowadząc własne badania, których celem jest rozwój produktów.

Zadania:

  • kompleksowa obsługa serwisowa mikrobiogazowni na miejscu jej funkcjonowania,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • pomoc przy instalacji i uruchomieniu mikrobiogazowni,
  • prowadzenie podręcznego magazynu części zamiennych i eksploatacyjnych
  • doradztwo techniczne dla klienta/użytkownika,
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • regularne raportowanie podejmowanych działań serwisowo-naprawczych.
  • W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się gotowość do częstych wyjazdów służbowych do 200 km od siedziby firmy we Wrocławiu.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze urządzeń mechanicznych, hydraulicznych i instalacji elektrycznych
  • wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w jednej z dziedzin:, mechanika, hydraulika, elektryka, automatyka
  • mile widziane Świadectwo kwalifikacyjne SEP E grup:1,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • sumienność i dyspozycyjność.

Oferta zatrudnienia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę oraz system motywacyjny
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop)
  • praca 100% zdalna