Skip to content

About me

Photo Iwona Kulik

Since 2000, I have been recruiting candidates for various positions, from specialist to managerial, middle and senior ones. Over the years of work, I have gone through all the specializations in the field of recruitment that may occur in business. I enjoy working for production companies. I have the impression that I understand their needs very well. I recruit for sales, marketing, customer service, accounting and financial, HR and other posts.

I take great care to ensure that there is mutual understanding on both sides. Not only the company looking for an employee is satisfied with the selected person, but also the candidate with the scope of tasks in the new position, the boss, the team, and other things they cared about when changing employers.

Experience and knowledge

Additionally, the fundamental principle is that both parties are informed about what is happening in the recruitment process. Not only the Client, which seems obvious, but also the Candidate. I really care about feedback at every stage of this cooperation. This stems from respect and empathy for the other person.

Both the client and the candidate are constantly updated what is going on in the recruitment process
I make sure that there is a match on both sides, between the Client and the Candidate
I listen and adapt to the client's needs
I use modern recruitment methods, adjusting the method to the offered position
I devote time to each client and I do everything to ensure that the client does feel special
DSC_4362

They cooperate with us

partner

Customers opinion

Chciałbym Pani bardzo podziękować za zaangażowanie oraz profesjonalizm w poszukiwaniu Inżyniera do naszej firmy. Jak zapewne Pani pamięta, ze względu na różne wcześniejsze doświadczenia, byłem na początku dość sceptyczny. Po rozmowie z Panią, po bardzo dobrym wrażeniu jakie odniosłem po spotkaniu, zdecydowałem się na współpracę z Pani firmą.
I to był zdecydowanie dobry krok ! Muszę przyznać, że jest Pani osobą otwartą, słuchającą naszych sugestii i bardzo szybko reagującą na wszelkie nasze zapytania. Jesteśmy wraz z Panią Kasią bardzo zadowoleni z naszej współpracy a przede wszystkim z jej efektów. Dziękuję jeszcze raz i jestem przekonany, że się jeszcze spotkamy przy naszych następnych projektach.

Sebastian Woźniak – Dyrektor Działu Techniki Budowlanej Wilo Polska

Pani Iwona, którą znam od dłuższego czasu prowadzi projekty rekrutacyjne w ramach własnej działalności z bardzo drobiazgowym i indywidualnym podejściem do każdego kandydata.
Praca przy projektach rekrutacyjnych jest oparta na słuchaniu potrzeb klienta jak i kandydata. Pani Iwona bardzo skrupulatnie poznaje kandydatów i co najważniejsza do każdego ma nie szablonowe podejście a przed wszystkim czas i jeszcze raz czas.
Zawsze służy pomocą, wsparciem i bazując na swoim długoletnim doświadczeniu zawodowym, z niespotykaną energią angażuje się w projekty dotyczące rozmów rekrutacyjnych.
Pani Iwonę charakteryzuje przede wszystkim profesjonalny poziom prowadzenia projektów rekrutacyjnych opartych na zrozumieniu oczekiwań klientów oraz duża swoboda i brak ograniczeń w działaniu.
U pani Iwony zawsze można liczyć na informację zwrotną po zakończonym procesie rekrutacyjnych.
Takie indywidualne działania na pewno wyróżniaj Panią Iwonę wśród wielu różnych firm rekrutacyjnych w Polsce.

Cezary Ładak – Dealer Relationship Manager w CNH Industrial

Iwona Kulik (“Znajdepracownika”) dostarcza profesjonalne usługi rekrutacyjne. Potrafi w relatywnie krótkim czasie bardzo dobrze zdefiniować wspólnie z klientem profil kandydata a następnie szybko pozyskać właściwych kandydatów z rynku. Zrekrutowani pracownicy bardzo dobrze sprawdzają się i realizują swoje cele osobiste i zawodowe. Jeżeli pojawia się konieczność, potrafi szybko dostosować działanie do zmiennych oczekiwań klienta. Bardzo dobra komunikacja i elastyczność w trakcie współpracy. Finalnie otrzymujesz bardzo wysokiej jakości usługę za bardzo atrakcyjną cenę. Godny zaufania i polecenia rekruter

Jacek Bafia – Commercial Director w Koree

znajdepracownika.pl